Nářadí

Akumulátorová ruční okružní pila STANLEY FATMAX

STANLEY FATMAX

Ruční okružní pila FMC660M2 značky STANLEY FATMAX by neměla chybět ve vybavení žádné hobby či profi dílny. V porovnání s jinými pilami v této kategorii disponuje dobrými vlastnostmi, které využijete při vytváření nejrůznějších řezů, a to i těch atypických. Bezesporu největší výhodou akumulátorového nářadí je fakt, že s ním je možné pracovat i v místech, kde je těžce dostupná elektřina. Na co bychom se měli při výběru okružní pily zaměřit?

Technická specifikace ruční okružní pily

Při výběru okružní pily bychom se měli zaměřit na několik vlastností. Hlavním kritériem by pro nás měla být pohonná jednotka, tedy motor. Čím silnější bude, tím lepší a rovnější budou řezy. Vyplatí se tedy zainvestovat více finančních prostředků a pořídit takové nářadí, se kterým se nám bude lépe pracovat. Výsledný efekt celého díla je přeci důležitý. Okružní pila FMC660M2 nabízí až 4.000 ot./min.
Dále nesmíme zapomenout ani na možnost výměny kotoučů. Zajímat bychom se měli o typy kotoučů a jejich průměr. Pro každý typ materiálu se samozřejmě hodí jiný kotouč. Součástí ruční okružní pily STANLEY FATMAX je pilový kotouč s tvrdokovovými zuby. Tento pilový kotouč má 18 zubů a jeho průměr činí 165 mm.

Využití okružní pily

Okružní pilu využijeme nejvíce při práci se dřevem. Hravě si poradí s mnoha různými řezy. Nezalekne se ani těch atypických. Šikmý řez je možné nastavit v úhlu 0° – 50°, což zaručuje všestranné využití. V kombinaci s akumulátorovým napájením se stává ideálním pomocníkem prakticky kdekoliv. Díky speciálně navržené ergonomické rukojeti se s ní velmi dobře pracuje.

Výhody okružní pily

Elektrické nářadí je mezi kutily i profesionály více než oblíbené. Není se čemu divit, jelikož je práce s ním jednodušší, rychlejší a efektivnější. Ty samé výhody nám však poskytne i nářadí akumulátorové. Výhodou ruční okružní pily je kromě rozmanitosti využití také fakt, že ji lze snadno připojit k vysavači, který odsává v průběhu činnosti vzniklý nepořádek. Práce tak může být čistá a bezprašná. Další výhodou je také hmotnost, jež činní zhruba 4 kg i s akumulátorem. Uvažujete nad pořízením nového elektrického nářadí? Nezapomeňte ani na okružní pilu, s níž se stane složitější práce hračkou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 95 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář